Archiwum 2020

9 lutego oddaj głos na Krzysztofa Koźlika

KrzysztofKozlik2.jpg,

Gmina Ozimek! Wspólna Sprawa

Nazywam się Krzysztof Koźlik, mam 48 lat. Urodziłem się w Ozimku, a przez całe życie mieszkam w Krasiejowie. Żonaty, szczęśliwy ojciec dwóch synów.

Ukończyłem studia z tytułem magistra ochrony środowiska na Uniwersytecie Opolskim. Swoje wykształcenie uzupełniłem o studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej jako urzędnik Urzędu Gminy i Miasta Ozimek oraz radny Powiatu Opolskiego w dwóch kadencjach, gdzie w latach 2006-2010 pełniłem funkcję przewodniczącego komisji gospodarczej, a od 2018 - przewodniczącego komisji rewizyjnej. Jestem także nieprzerwanie od 1998 roku przewodniczącym Rady Sołeckiej w Krasiejowie.

Angażuję się aktywnie w życie naszej lokalnej społeczności przez pracę w Stowarzyszeniu Miłośników Krasiejowa, którego jestem współzałożycielem oraz od 2000 roku prezesem. Od 2006 roku jestem członkiem zarządu Lokalnej Grupy Działania Kraina Dinozaurów. Byłem także wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia Dinopark oraz gminnym koordynatorem programu Odnowa Wsi. W latach 2006-2014 pełniłem funkcję członka zarządu klubu sportowego KS Krasiejów, gdzie aktualnie jestem członkiem komisji rewizyjnej. Jestem współzałożycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego Athletic Ozimek.

Cieszę się szacunkiem i zaufaniem swojego otoczenia, czego wyrazem może być powierzenie mi w 2005r. funkcji Przewodniczącego NSZZ pracowników samorządowych Gminy Ozimek, którą to funkcję pełnię do dziś.

Kandyduję na stanowisko Burmistrza Ozimka, aby zapewnić gminie, z którą jestem związany całe życie, rozwój i stabilizację, na którą zasługuje!

Gmina Ozimek za mojej kadencji ma się stać przyjazna dla:
✔ Mieszkańców
✔ Przedsiębiorców
✔ Środowiska
✔ Seniorów
✔ Młodzieży i dzieci
✔ Organizacji pozarządowych

Zapraszam do oddania głosu na mnie oraz do zapoznania się ze szczegółowym programem, który zamierzam realizować dla Państwa!
Uważam, że naszą Gminę stać na więcej!

Miło mi rownież przedstawić Państwu spot radiowy, który od poniedzialku 27.01.2020 będziecie mogli Państwo wysłuchać na antenie Radio Opole.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia oraz udostępniania mojej strony oraz profilu na Facebook'u. Znajdą tam Państwo wszystkie aktualności związane z Państwa kandydatem na Burmistrza Ozimka!

www.mniejszoscniemiecka.eu/Ozimek2020  ( kliknij)

www.facebook.com/Krzysztof-Koźlik-Kandydat-na-Burmistrza-Ozimka (kliknij)

Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców Mniejszość Niemiecka w Gminie Ozimek

  • Data aktualizacji: 2023-09-26 10:10
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 448